لوله سپنتا

شرکت لوله سپنتا

سپنتا یکی از شرکت های ایرانی مطرح در زمینه تولید انواع لوله ها و محصولات پروفیل فولادی است که با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت موفق، برندی پرآوازه در این حوزه به حساب می آید و سایت لوله و اتصالات نمایندگی لوله سپنتا می باشد. این برند شناخته شده توانسته است در طی این سال ها با طراحی و تولید انواع لوله های گالوانیزه، لوله های گازی و لوله های سیاه به جایگاه ویژه ای در این صنعت دست پیدا کند و نام لوله سپنتا را به گوش همگان برساند. شرکت سپنتا موفق به کسب گواهینامه ها و افتخارات فراوانی شده است که از جمله آن ها می توان به استاندارد مدیریت محیط زیست، استاندارد الزامات کیفی جوشکاری و استاندارد بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت اشاره نمود. لوله های تولید این شرکت به لطف بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب، از ماندگاری و عمر مفید بالایی برخوردار اند و در بخش های مختلف صنعتی قابل استفاده هستند.

برای خرید انواع لوله های سپنتا با بهترین قیمت
یک تماس با شرکت لوله و اتصالات کافی است.

انواع لوله سپنتا API

محصولات نمایندگی لوله سپنتا دارای انواع گوناگونی هستند که هر یک از آن ها با ویژگی های متفاوت، در بخش های متخلف بکار گرفته می شوند. از پرکاربردترین انواع این لوله ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. لوله های گالوانیزه سپنتا

لوله های گالوانیزه تولید شرکت سپنتا یکی از باکیفیت ترین لوله های گرم گالوانیزه به شمار می روند که در مدل های سبک، متوسط و سنگین تولید و به بازار عرضه می گردند. این لوله ها دارای کیفیت بالایی هستند و در رده های مختلف تولید می شوند. لوله های گالوانیزه نمایندگی سپنتا از طریق فرآیند آبکاری گرم ساخته می شوند و به همین سبب گزینه مناسبی برای آبرسانی و استفاده در سیستم های لوله کشی آب سرد و گرم به حساب می آیند. این لوله های فولادی به لطف بهره مندی از پوششی گالوانیزه، از عمر مفید و استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. لوله های گالوانیزه سپنتا همچنین در مقابل عوامل آسیب رسانی نظیر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم اند و به همین سبب برای استفاده در محیط های مرطوب مناسب هستند. این نوع لوله سپنتا در صنایع گوناگونی از جمله صنعت نفت، گاز، کشاورزی و همچنین آب و فاضلاب قابل استفاده است. پرکاربردترین لوله های گالوانیزه تولید شرکت سپنتا شامل موارد زیر می شوند:

– لوله های گالوانیزه دارای استاندارد 3765

این لوله ها که با نام لوله های سفید توسط نمایندگی، نوعی از لوله های درز جوش فولادی هستند که سطح آن ها با روکشی از روی پوشانده شده است.

لوله گالوانیزه سپنتا

– لوله های گالوانیزه کاندوئیت

این نوع لوله سپنتا که با نام لوله گالوانیزه برق یا روکار نیز شناخته می شود، یک لوله گالوانیزه پرکاربرد در سیستم های کابل کشی و سیم کشی است. این لوله های گالوانیزه از کابل های برق و مخابرات در برابر آسیب های مختلف فیزیکی، شیمیایی و حرارتی  محافظت می کنند. لوله های کاندوئیت تولید شرکت سپنتا به دلیل کیفیت بالا، گزینه مناسبی برای استفاده در مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری، کارخانه های صنعتی و همچنین صنایع گوناگونی از جمله صنعت غذایی، دارویی و پتروشیمی محسوب می شوند. این نوع از لوله های گالوانیزه نمایندگی سپنتا در برابر ضربات احتمالی مقاومت قابل توجهی دارند و به کمک لوله خم کن، به آسانی می توان فرم مورد نظر را در آن ها ایجاد نمود. لوله های گالوانیزه کاندوئیت در انواع رزوه دار و بدون رزوه تولید و روانه بازار می شوند.

جدول مشخصات لوله های کاندولیت

جدول مشخصات لوله های کاندولیت سپنتا

– لوله سپنتا آتش نشانی

لوله های آتش نشانی تولید شرکت سپنتا به دلیل کیفیت و ایمنی بالا، به وفور در صنعت آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرند. بر این اساس با توجه به حساسیت ها در صنعت آتش نشانی، این لوله ها از مواد و ترکیباتی بسیار باکیفیت تولید می شوند و از تمامی استانداردهای لازم برخوردار هستند. لوله های آتش نشانی تولید این شرکت در دمای بالا، از مقاومت بسیار زیادی برخوردار هستند. این لوله ها در انواع لوله های آتش نشانی فشار قوی، فشار متوسط و بدون درز تولید می شوند.

– لوله های گالوانیزه گلخانه ای نمایندگی سپنتا

لوله های گالوانیزه گلخانه که در بازار با نام پروفیل های گلخانه نیز شناخته می شود یکی از تولیدات شرکت سپنتا هستند که از آن ها برای مصارف گوناگونی از جمله ساخت و لوله گلخانه و فونداسیون استفاده می شود. این قطعات فلزی توخالی که از ورقه های فلزی تولید می شوند، در صنایع مختلف کاربرد دارند و از ویژگی های خاصی برخوردار هستند. از لوله سپنتا مدل گالوانیزه گلخانه ای در بخش های کشاورزی جهت ساخت گلخانه بهره گرفته می شود.

آبکاری این لوله به دو شیوه گالوانیزاسیون سرد و گرم انجام می شود که در این میان لوله هایی که به روش دوم ساخته می شوند در مقایسه با نوع اول، حدودا شش برابر عمر مفید بالاتری دارند. لوله های گالوانیزه تولید شرکت سپنتا به لطف بهره مندی از روکش گالوانیزه، از عمر مفید زیادی در محیط هایی مرطوب نظیر گلخانه ها برخوردار هستند. این لوله های پرکاربرد در سایزهای نیم تا چهار اینچی و در وزن های متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردند. استفاده از این لوله ها برای ساخت گلخانه، بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا تا حد زیادی می تواند به صرفه جویی در هزینه های آتی کمک کند. از سوی دیگر با توجه به تنوع اتصالات لوله سپنتا، ساخت محیط های گلخانه ای با این لوله ها در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر است.

– لوله های مبلی سپنتا

لوله های مبلی تولید شرکت سپنتا، از ورقه های روغنی و با طراحی ویژه ای ساخته می شوند. این نوع لوله سپنتا که با نام لوله روغنی نیز شناخته می شود، با داشتن وزن و ضخامت نه چندان زیاد و در عین حال به لطف بهره مندی از مقاومت و استحکام فوق العاده، در صنایع گوناگون بکار گرفته می شوند. با این حال همان گونه که از نام لوله های مبلی مشخص است، کاربرد اصلی آن ها در پایه های مبل و صندلی و سایر مبلمان است. از مهم ترین ویژگی های این لوله ها می توان به خاصیت فرم پذیری، جوش پذیری و امکان آبکاری فوق العاده آن ها اشاره نمود. از دیگر کاربردهای این لوله سپنتا می توان به استفاده از آن در تولید لوازم خانگی، ساخت بخش های مختلف کابین هواپیما، تولید لوله های خودرو و ساخت انواع کانکس اشاره کرد.

  1. لوله های گازی نمایندگی سپنتا

لوله های گازی تولید شرکت سپنتا، یکی از محبوب ترین لوله های گازی هستند که در کارخانجات و بخش های مختلف صنعتی و خانگی، از آن ها جهت گاز رسانی و انتقال گاز بهره گرفته می شود. این نوع از لوله های پرکاربرد در صنعت گاز در انواع روکار و توکار تولید و به بازار عرضه می شود و به لطف بهره مندی از استانداردهای لازم، جزو باکیفیت ترین لوله های گازی به حساب می آید. پر مصرف ترین لوله سپنتا در حوزه گازی به شرح زیر هستند:

– لوله های گاز خانگی دارای استاندارد 3360

لوله های گازی با استاندارد 3360 در میان لوله های گازی این شرکت بسیار پرمصرف و محبوب هستند و به همین دلیل نیز آن ها را با نام لوله های گازی سپنتا می شناسند. این نوع از لوله های گازی در سایزهای مختلفی تولید می شوند و از آن ها در پروژه های لوله کشی ساختمانی و صنعتی بهره گرفته می شود. این نوع از لوله های گازی شرکت سپنتا به دلیل فرآیند تولید خاص، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و علاوه بر استفاده در انتقال گاز، برای انتقال آب نیز بکار گرفته می شوند. این لوله سپنتا در سایزهای متنوع نیم تا شش اینچی تولید و به بازار عرضه می گردد.

انواع لوله های گالوانیزه، مبلی، کاندولیت، پروفیل، لوله های گازی
و غیره از برند سپنتا. ارسال به سراسر تهران و شهرهای ایران

– لوله های گاز خانگی دارای استاندارد 3574

این لوله گازی تولید شرکت سپنتا علاوه بر استاندارد 3574 دارای استاندارد بین المللی API 5L نیز است و کیفیت آن ها توسط انستیتو نفت آمریکا نیز تایید شده است. لوله گازی از استحکام و سختی بسیاری بالایی برخوردار است تا بتواند در انتقال گاز از بالاترین میزان بازدهی ممکن برخوردار باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن، حجم بیشتری گاز را انتقال دهد. از این لوله های باکیفیت گازی در مجتمع های مسکونی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و همچنین خطوط فشار قوی انتقال گاز استفاده می شود. از دیگر کاربردهای این لوله سپنتا می توان به استفاده از آن در سیستم های لوله کشی هوای فشرده و همچنین صنعت کشتی سازی اشاره نمود. این لوله های گازی جزو پرکاربردترین لوله های انتقال گاز صنعتی و خانگی هستند و از آن ها در شهرهای مختلف کشور بهره گرفته می شود. این لوله ها دارای کیفیت و ضخامت قابل ملاحظه ای هستند و به همین سبب بهترین گزینه برای بخش های خانگی و صنعتی و همچنین بخش های تخصصی هستند و توسط نمایندگی لوله سپنتا ارائه می گردد. این لوله ها در تمامی مراحل تولید تحت آزمایش ها و تست های فشار قرار می گیرند و به همین جهت از عمر مفید بالایی برخوردار هستند.

جدول مشخصات لوله های گازی خانگی

لوله گاز خانگی سپنتا

– لوله های گازی شبکه دارای استاندارد شرکت ملی گاز ایران

این لوله های گازی با داشتن استانداردهای لازم از سوی شرکت ملی گاز ایران، در خطوط فشار قوی گاز بکار گرفته می شوند و در بخش های مختلف کشور جهت گاز رسانی کاربرد دارند. این لوله سپنتا دارای طراحی ویژه ای است و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است. لوله های IGS در تمامی مراحل تولید مورد بررسی و تست قرار می گیرند و تا از رعایت استانداردهای لازم در مورد آن ها اطمینان حاصل گردد. این لوله ها به منظور انتقال مستقیم و ایمن گاز کاربرد دارند و نصب آن ها بسیار آسان است.

  1. سایر محصولات نمایندگی لوله سپنتا

از دیگر تولیدات شرکت سپنتا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– لوله سپنتا کششی

برای ساخت لوله های کششی سپنتا، ورق های فولادی را به حالت رول در می آورند و آن ها را به استوانه هایی جوش می دهند. به طور کلی طراحی این لوله سپنتا به نحوی است که اتصال جوش بر روی لوله واضح و مشخص نیست و به همین دلیل به آن لوله نیمه بدون درز می گویند.

– پروفیل های سپنتا

پروفیل های مبلی تولید شرکت سپنتا محصولاتی از جنس فولاد هستند که از ورقه های سرد و دارای ضخامت های گوناگون تولید می شوند. پروفیل های سپنتا در سطح مقطع های مختلف از جمله سه گوش، چهار گوش، دایره ای و همچنین ترکیبی ساخته می شوند. علاوه بر لوله سپنتا از متداول ترین انواع پروفیل های تولید این شرکت می توان به قوطی پروفیل های مبلی دارای سطح مقطع مربعی و قوطی های سبک با سطح مقطع مستطیل اشاره نمود.

جدول مشخصات لوله های مبلی

لوله مبلی سپنتا

– ورق گالوانیزه سپنتا

ورق های گالوانیزه سپنتا یکی دیگر از محصولات این شرکت خوشنام هستند که از طریق دو روش نورد گرم و سرد ساخته می شوند. سطح این ورق های فولادی عمدتا پس از ساخت، طی یک فرآیند پیچیده با گالوانیزه یا روی پوشانده می شود. این امر موجب می شود تا این ورق ها در برابر عواملی مخربی نظیر زنگ زدگی مقاوم تر شوند. این ورق های گالوانیزه در وزن ها و سایزهای گوناگونی تولید می شوند و دارای مقاومت و انعطاف پذیری بالایی هستند. این ورق ها همچنین دارای سحطی براق هستند و بکارگیری آن ها در جوشکاری بسیار آسان است.

– لوله های پلی پروپیلن سپنتا

لوله های پلی اتیلنی تولید شرکت ایرانی سپنتا در سایزهای شانزده تا چهارصد و پنجاه میلی متر تولید می شود. لوله های پلی پروپیلن تولید این شرکت نیز در سایزهای بیست تا شصت و سه میلی متر تولید می شود. کلیه لوله های تولید برند سپنتا از کیفیت بالا و استانداردهای ملی برخوردار هستند. مواد اولیه جهت تولید این نوع لوله سپنتا از پتروشیمی های شناخته شده کشور و یا شرکت های مطرح بین المللی تامین می گردد. شرکت سپنتا با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی، تجهیزات و دانش روز دنیا علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، تولیدات خود را به سایر کشورهای دنیا نیز صادر می کند. از مهم ترین ویژگی های این نوع از لوله های تولید شرکت سپنتا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– این لوله ها علاوه بر داشتن استاندارد ملی ایران، از استانداردهای بین المللی نیز پیروی می کنند.

– این لوله ها دارای پنجاه سال ضمانت کیفیت و ده سال بیمه نامه هستند.

– از این نوع لوله سپنتا می توان در مجتمع های مسکونی بهره گرفت.

– این لوله ها برای مصارف صنعتی از جمله انتقال محلول های شیمیایی و هوای فشرده کاربرد دارند.

– این لوله ها را می توان به صورت سفارشی و در رنگ های گوناگون سفارش داد.

تلفن تماس سایت لوله و اتصالات

021-22516040
021-22516039

خرید با تخفیف

فروش انواع لوله و اتصالات همراه با تخفیف ویژه.

تضمین کیفیت

با خاطر آسوده کالای اصل و باکیفیت تحویل بگیرید.

رضایت مشتری

اولویت و هدف ما جلب رضایت مشتری است.

امتیازدهی به این مطلب!
. میانگین 4.5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *