نمایندگی شرکت نیوفلکس

گروه لوله اتصالات، سال هاست که نمایندگی نیوفلکس را در شهر تهران به عهده دارد و توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب این شرکت نظر مشتریان خود را جلب کند. هدف اصلی این نمایندگی افزایش رضایت مشتریان و همچنین فراهم کردن بستری آنلاین جهت دریافت بروزترین قیمت لوله و تاسیسات، مشاوره و خرید لوله و تاسیسات پوش فیت نیوفلکس به صورت آنلاین می باشد.

نمایندگی نیوفلکس

لوله نیوفلکس

لوله ها و اتصالات یکی اصلی ترین تجهیزاتی هستند که از آنها در اجرای کلیه پروژه های ساختمانی، صنعتی و کشاورزی استفاده می شود. محصولات شرکت لوله نیوفلکس یکی از انواع لوله هایی است که نمایندگی ما ارائه می کند و کاربرد اصلی آن در انتقال فاضلاب ها و ضایعات خانگی و صنعتی است. این لوله ها و اتصالات نسل جدیدی از لوله ها و اتصالات پوش فیت هستند که با توجه به کیفیت ساخت بالا و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع لوله فاضلابی از پلیمری بسیار باکیفیت و مرغوب به نام پلی پروپیلن ساخته می شود که این امر موجب می شود تا این تجهیزات ساختمانی که توسط نمایندگی ما ارائه می شود، در شرایط محیطی مختلف از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشند. از سوی دیگر طراحی محصولات شرکت نیوفلکس به گونه ای است که در قسمت داخلی آن واشری از جنس پلاستیک قرار گرفته است که به مقاومت بالای لوله ها در مقابل ترکیبات شیمیایی موجود در فاضلاب کمک می کند و موجب افزایش سهولت در نصب لوله ها و آب بندی بهتر آنها می شود. در قسمت انتهایی این لوله ها نیز سوکتی تعبیه شده است که از طریق وارد آوردن فشار به اتصالات و لوله های پوش فیت متصل می شوند. در ادامه به عنوان نمایندگی رسمی نیوفلکس، به معرفی انواع این لوله ها و اتصالات، مزایا و کاربردهای آنها می پردازیم.

رده های مختلف اتصالات و لوله نیوفلکس پوش فیت

به طور کلی این لوله ها و اتصالات با توجه به کاربردهای گوناگون خود در سه رده زیر طبقه بندی می شوند و در دو نوع یک سر سوکت و دو سر سوکت با سایز های مختلف در نمایندگی شرکت نیوفلکس موجود هستند:

 1. لوله ها و اتصالات بدون صدا یا سایلنت که مانع انتقال صدای عبور سیالات داخل لوله به خارج آن می شوند. (موجود در نمایندگی نیوفلکس)
 2. لوله ها و اتصالات نوع B که معمولا مناسب نصب در طبقه های ساختمان اند و دارای درپوشی به رنگ سیاه هستند. (موجود در نمایندگی نیوفلکس)
 3. لوله ها و اتصالات نوع BD که معمولا در طبقات ساختمان و یا در زیر خاک نصب می شود و دارای درپوشی به رنگ زرد هستند. (موجود در نمایندگی نیوفلکس)

برای خرید هرکدام از این محصولات با بهترین قیمت با شماره های سایت ما نمایندگی نیوفلکس تماس بگیرید.

انواع اتصالات و لوله نیوفلکس پوش فیت

– لوله و اتصالات نوع B و BD: برخی از پرکاربردترین انواع محصولات شرکت نیوفلکس در این رده که توسط نمایندگی ارائه می شود به شرح زیر هستند:

لوله های یک سر سوکت دار نوع BD، لوله های یک سر سوکت دارد نوع B، لوله های دو سر سوکت دار نوع BD، لوله های دو سر سوکت دار نوع B، بوشن ها، تبدیل های خارج از مرکز، زانویی های چهل و پنج درجه، زانویی های هشتاد و هفت درجه، سه راهی های چهل و پنج درجه ونت دار، سه راهی های هشتاد و هفت درجه ونت دار، زانویی های ارتباط با ظرفشویی، انشعاب های دوبل شصت و هفت درجه، دریچه های بازدید، دریچه های بازدید انتهایی، سه راهی های چهل و پنج درجه، سه راهی های هشتاد و هفت درجه، درپوش ها، بست های آویز لوله ای، بست های آویز رگلاژی لوله، بست های رایزر، بست های رایزر با تکیه گاه پلیمری، سیفون ها با درپوش، سیفون ها با لوله سوکت دار، سیفون های پلی اتیلن یک تکه با درپوش و عصایی های پشت بام.

– لوله و اتصالات نوع بدون صدا یا سایلنت: در این رده برخی از انواع لوله و اتصالات شرکت نیوفلکس پوش فیت سایلنت که توسط نمایندگی نیوفلکس ارائه می شود به شرح زیر هستند:

لوله های یک سر سوکت بدون صدا، لوله های دو سر سوکت بدون صدا، بوشن های بدون صدا، تبدیل های خارج از مرکز بدون صدا، زانویی های چهل و پنج درجه بدون صدا، زانویی های هشتاد و هفت درجه بدون صدا، سه راهی های چهل و پنج درجه ونت دار بدون صدا، زانویی های هشتاد و هفت درجه ونت دار بدون صدا، سه راهی های چهل و پنج درجه بدون صدا، سه راهی های هشتاد و هفت درجه بدون صدا، دریچه های بازدید بدون صدا، دریچه های بازدید انتهایی بدون صدا، درپوش های بدون صدا و سیفون های کامل بدون صدا با درپوش بدون صدا.

لوله نیوفلکس پوش فیت

مزایای لوله نیوفلکس

لوله های پوش فیت موجود در نمایندگی نیوفلکس دارای مزایای بسیاری هستند که برخی از آنها به شرح زیر است:

– در مقایسه با لوله های PVC و همچنین لوله های پلیکا، نصب این لوله ها بسیار آسان تر است و در کوتاه ترین زمان ممکن می توان آنها را نصب و راه اندازی نمود.

– این لوله ها دارای وزن چندانی نیستند و به همین جهت جابجایی آنها به سهولت قابل انجام است.

– با توجه به آنکه در قسمت انتهایی این لوله ها سوکت هایی تعبیه شده است، به راحتی و بدون نیاز به ابزارهای نظیر چسب و یا روش هایی همچون حرارت دادن لوله ها، به آسانی قابل اتصال به یکدیگر هستند.

– این لوله های پلیمری از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در برابر آتش سوزی از مقاومت قابل توجهی برخوردار هستند.

– از آنجایی که لوله نیوفلکس مجهز به واشر داخلی لوله است، آب بندی این نوع از لوله ها به خوبی انجام می شود و امکان نشتی وجود ندارد. به همین سبب با خیالی آسوده می توان از این لوله ها برای سیستم های لوله کشی فاضلاب خانگی و صنعتی استفاده نمود.

– سطوح داخلی این نوع از  لوله های پوش فیت بسیار صاف است و به همین دلیل مانع عبور سیالات نمی شود و از گرفتگی و یا رسوب در داخل لوله جلوگیری می شود.

– این محصولات که توسط شرکت نمایندگی ما عرضه می شود، معمولا در انواع و سایزهای مختلف از پنجاه تا صد و شصت میلی متر تولید می شوند و به همین سبب از آنها می توان در انواع سیستم های فاضلاب ساختمانی بهره گرفت.

– با توجه به آنکه این لوله ها و اتصالات از جنس پلیمر تولید می شوند و از استانداردهای بین المللی مورد نیاز در این زمینه برخوردار هستند، در مقابل ترکیبات شیمیایی و اسیدی موجود در سیستم های فاضلاب های سرد و گرم خانگی و صنعتی مقاومت مناسبی دارند و دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند.

– این نوع از لوله های پوش فیت در صورت استفاده شدن در شرایط استاندارد و مناسب که توسط نمایندگی نیوفلکس پیشنهاد می شود، از عمر مفید بالایی بین پنجاه تا صد سال برخوردار خواهند بود.

– این لوله ها در نمایندگی نیوفلکس از قیمت مناسبی برخوردار هستند و با بالاترین کیفیت و بهترین شرایط ممکن به مشتریان عرضه می گردند.

برخی سوالات در مورد محصولات نیوفلکس

آیا مبالغ درج شده در لیست قیمت نیوفلکس نهایی است؟
خیر. این قیمت ها در حقیقت نرخ شرکتی هستند. تخفیف ذکر شده از این قیمت ها کسر می شود و مبلغ پرداختی شما کمتر خواهد بود.

محصولات پوش فیت نیوفلکس شامل چیست؟
انواع لوله و اتصالات شامل، لوله های یکسر سوکت و دوسر سوکت، بوشن در سایزهای مختلف، زانویی با انواع درجه ها، تبدیل، سه راهی و غیره.

آیا لوله و اتصالات نیوفلکس به شهرهای دیگر ارسال می شود؟
بله. لوله اتصالات، سفارش شما را در اسرع وقت به سراسر ایران ارسال می نماید. هم اکنون بسیاری از مشتریان ما در شهرهای شمالی، جنوبی، شرقی و غربی ایران حضور دارند.

چرا باید از محصولات این برند خرید کنیم؟
محصولات این برند سالهاست که در بازارهای داخلی و منطقه ای به فروش می رسد و همواره با رضایت مشتریان همراه بوده است. خرید کالای باکیفیت شما را آسوده خاطر خواهد کرد.

دانلود لیست قیمت لوله نیوفلکس

لوله اتصالات، نماینده رسمی لوله و سایر تجهیزات از شرکت های مطرح کشور است. با خرید محصولات از تخفیفات ویژه برخوردار شوید. با سر زدن به این صفحه همواره می توانید لیست قیمت نیوفلکس را در این صفحه مشاهده کنید. ارسال بار در حجم کم و انبوه به سراسر ایران توسط نمایندگی نیوفلکس انجام می گردد.

در لینک زیر می توانید آخرین لیست قیمت لوله نیوفلکس را دانلود کنید. در صورتی که برای خرید یا مشاوره تلفنی نیاز به راهنمایی داشتید، با تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

خرید با تخفیف

فروش انواع لوله و اتصالات همراه با تخفیف ویژه.

تضمین کیفیت

با خاطر آسوده کالای اصل و باکیفیت تحویل بگیرید.

رضایت مشتری

اولویت و هدف ما جلب رضایت مشتری است.

امتیازدهی به این مطلب!
. میانگین 4.8 از 278 رای

دیدگاه ها

 1. صادق جوادی گفت:

  بچه ها که خیلی خوب راهنمایی کردن، ایشالله ‌کیفیتشم مثل راهنمایی بچه ها خوبه

 2. سینا توحیدی گفت:

  خیلی وقته از محصولات نیوفلکس استفاده میکنم تاحالا که به مشکلی بر نخوردم . سینا هستم به بچه ها سلام برسونین

 3. مهران سعیدی گفت:

  قبل از خرید، قیمت و با بازار چک کردم خداوکیلی قیمتتون از همه جا مناسب تر بود.سلام مخصوص به همکارا برسوند. سعیدی ام از گرمسار

 4. فرید طهرانی گفت:

  واسه خرید نیوفلکس از شما خیالم راحته. راحت بگم تو پاچم نمیره خدا برکت بده.

 5. شهرام گرجی گفت:

  برای سیستم های فاضلاب از نیوفلکس استفاده میکنم هم مقاومتش خوبه هم کیفیتش گرجی از سنندج

 6. سینا بهرامی گفت:

  دمتون گرم خیلی جنس خوبی داشت سری قبل. فقط داداش پیش خریدم میشه کرد از اینجا؟

 7. سامان گرجی گفت:

  خرید و فقط نقدس باید انجام بدم یا چکی ام کار میکنید ؟

 8. علیرضا حسینی گفت:

  لطفا لیست قیمت محصولات پوش فیت نیوفلکس رو برام ایمیل کنید

 9. بهادر میرزایی گفت:

  محصول بدون هیچ گونه ایراد در مشهد به دستم رسید اقا خدا قوت

 10. احمد قاضی گفت:

  ارسالشون سریعه و اینکه همین بس کالایی که برات میفرستن مطمئنی سالمه و فیک نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *