خرید آداپتور pvc

آداپتور لوله کشی

آداپتور یکی از انواع اتصالات تک لایه است که به کمک آنها می توان فلنج های شبیه به هم و یا اتصالات فلنج دار یا غیر فلنج را به یکدیگر متصل نمود. این تجهیزات پرکاربرد در سیستم های لوله کشی، غالبا در دو نوع تولید می شوند. دسته اول آداپتورهایی هستند که از آنها می توان برای اتصال فلنج های متفاوت استفاده نمود. اما دسته دیگر آداپتورهایی هستند که به کمک آنها می توان قطعات فلنج دار و غیر فلنج را به یکدیگر متصل کرد.

آداپتور تک لایه در جنس ها و سایزهای مختلفی تولید می شود و کاربرد آن اتصال دو فلنج غیر مشابه و یا یک قطعه فلنج دار و غیر فلنج به یکدیگر است. برخی از مهم ترین مزیت های این اتصالات این است که دارای وزن اندکی هستند، در مقابل ترکیبات شیمیایی، اسیدی، بازی و قلیایی مقاوم هستند، قابلیت بازیافت دارند و به همین علت می توان آنها را چندین مرتبه بازیافت نمود، عمر مفید قابل ملاحظه ای دارند و میزان ماندگاری آنها به حدود پنجاه سال می رسد. در ادامه به معرفی برخی از کاربردهای این آداپتورهای تک لایه می پردازیم.

آداپتور لوله کشی

کاربردهای آداپتور تک لایه

این آداپتورها در سیستم های لوله کشی کاربردهای مختلفی دارند که در این قسمت به برخی از مهم ترین اشاره می کنیم:

– زمانی که لوله ها در شرایط مختلف آب و هوایی قرار دارند و ممکن است که دچار انقباض یا انبساط گردند، در سیستم های لوله کشی ها از این آداپتورها استفاده می کنند. در این شرایط استفاده از این تجهیزات به جبران تغییرات طولی لوله ها کمک می کند.

– آداپتور تک لایه تا دمای هشتاد درجه سانتیگراد مقاوم است و به همین سبب از این تجهیزات در سیستم های لوله کشی و آبرسانی آب آشامیدنی و غیر آشامیدنی استفاده می گردد.

– از این آداپتورها می توان برای آب بندی اصولی لوله ها و سایر تجهیزات کمک گرفت. به عبارت دیگر با استفاده از آداپتورهای تک لایه در سیستم های لوله کشی می توان از آب بندی کامل و مناسب لوله ها، شیرآلات و رابط های اطمینان حاصل نمود.

– استفاده از این آداپتورها در سیستم های لوله کشی آب گرم و سرد ساختمان های مسکونی و اداری متداول است که بکارگیری آنها نیز بسیار آسان است.  

– از دیگر کاربردهای آداپتورهای تک لایه می توان به استفاده از آنها در صنعت نفت، صنعت گاز، صنعت تولید خودرو و صنعت کشتی سازی اشاره نمود.

برای خرید هرگونه آداپتور با ما تماس بگیرید…

تا تحویل سفارشتان فقط یک تماس فاصله دارید...

خرید با تخفیف

فروش انواع لوله و اتصالات همراه با تخفیف ویژه.

تضمین کیفیت

با خاطر آسوده کالای اصل و باکیفیت تحویل بگیرید.

رضایت مشتری

اولویت و هدف ما جلب رضایت مشتری است.

امتیازدهی به این مطلب!
. میانگین 4.6 از 75 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *